צילומי בר מצווה

צלם לבר מצווה מתכנן את הצילומים הכוללים כמה שלבים . המטרה היא ליצור תמונות שיתעדו את התחנות הקשורות לבגרותו ולטקסי בר המצווה. 
צילומי חוץ לבר מצווה
צלמי אירועים מזמינים את חתן בר המצווה ליום צילומים . קובעים יחד באילו מיקומים יתבצעו הצילומים, על המתקנים השונים בפארקים אתגריים כמו קירי טיפוס, בכדור פורח, בחוות סוסים, בטבע הפראי, בחוף הים או בכל מקום אחר האהוב עליו שבו הוא ירגיש חופשי.
מאות התמונות המצולמות מעבירות את ההנאה שלו מההימצאות במקומות הללו, בשפע של פוזות בהבעות שונות ובאושר גדול. כדי ליצור אווירה אותנטית, הבחור גם מחליף בגדים לאורך יום הצילומים.
העלייה לתורה בבית הכנסת
בית הכנסת הוא מקום משמעותי בדרך לחיים הבוגרים, אנו מצלמים את החתן משעות הבוקר המוקדמות כשהוא מניח תפילין, עוטה טלית, מתפלל עם הקהל בבית הכנסת ומקריא ושר את פסוקיו בעלייה לתורה. התמונות הרבות והסרטים מעבירים את ההתרגשות הרבה שלוותה את המעמד המיוחד, את המשפחה העוטפת אותו באהבה ואת הסוכריות הרבות הנזרקות בחלל בית הכנסת. 
מסיבת בר המצווה
צוות צלמים לאירועים מגיע מוקדם לאולם האירועים, מצלם את הנראות הכללית טרם הגעתם של האורחים, השולחנות המטופחים, יופיו של גן האירועים, צילומים משפחתיים של המשפחה המצומצמת והחתן ליד האטרקציות הייחודיות המאפיינות את האירוע שלו.
צלמי אירועים מתעדים את האורחים והחברים הרבים המגיעים זה אחר זה למקום ואת קבלת הפנים.
זוויות הצילום הרבות לאורך הטקס קולטות את כל ההתרחשות האותנטית, המילים, הברכות של בני המשפחה, הדמעות וההתרגשות הגדולה. 

צלם לאירוע נמצא בכל מקום הוא דואג לשמר את כל רגע הקסם על רחבת הריקודים, בשירה, בהשתוללות עם החברים, בחיבורים בין המשפחות ולאורכם של הגימיקים המיוחדים .
בתום האירוע, נבחרות התמונות וקטעי הווידאו המובילים ומכינים אלבומי תמונות דיגיטליים וקליפים מתוך סרטי הווידאו שהם מזכרת לכל החיים.

עוד מאמרים וטיפים