צילומי בת מצווה

צילומי בת מצווה מתוכננים וכוללים גם הכנות וצילומי חוץ, לפני החגיגה הגדולה, תוך שימוש במצלמות סטילס ומצלמות ווידאו בטכנולוגיות חדשניות . 
יום צילומים
צוות צילום אירועים של בראשית מסכם עם כלת בת המצווה את הלוקיישנים המועדפים עליה כדי לצלם צילומי חוץ מדהימים כמה ימים לפני המסיבה הגדולה . המיקומים משתנים על פי רצונה, מקומות בטבע, ליד נחלים, בחוף הים, בפארקים גדולים, במקומות שבהם היא מבלה הרבה כמו מגרשי ספורט ספציפיים אולם ריקודים וכו'.
במהלך היום העמוס, אנחנו מצלמים צילומים איכותיים במיקומים השונים בשפע של זוויות צילום תוך החלפת בגדים בהגעה ללוקיישנים השונים. הצילומים הרבים משקפים חלק מאורח חייה של המתבגרת כשהמטרה היא ליצור לופ של כל התמונות המקסימות ולשדר אותן על המסכים באירוע, להנאתם של האורחים.

הדרך לאירוע

צלם לבת מצווה מצלם את החברים והחברות המגיעים לאירוע, באוטובוס כל הדרך מנקודת האיסוף עד אולם האירועים, כולל תיעוד כל רגעי המפגש, השירה הרועמת, הצחוקים והמצב הרוח המעולה שמלווה את כולם. או במכונית יוקרה הכוללת את כל הפינוקים האפשריים בתוגה, מוסיקה ומזון משובח.

צילומים באולם האירועים

צלמי אירועים מקפידים לצלם את כלת הבת מצווה ואת המשפחה הקרובה כולם בטרם הגעתם של כל האורחים למקום. הם מתעדים כל נקודה במהלך האירוע, החל מקבלת הפנים, דרך המפגש המרגש עם כל אחד מהאורחים, המשפחה הקרובה והחברים.
הדגש באירוע הוא להנציח את הקטעים המיוחדים שבהם הנערה מפגינה את כישוריה ואת יכולותיה בריקוד, בשירה או בכל תחום אחר שבו היא מוכשרת. הקהל המריע וכל החברים המלווים את הרגעים הקסומים.
הצילומים וסרטי הווידאו הם מזכרת נפלאה לכל החיים ולכן צלמי בראשית מכינים אלבומים דיגיטליים באיכות יוצאת דופן וקליפים מרגשים הכוללים מוסיקה סוחפת, כדי שאפשר יהיה לצפות ולראות שוב ושוב את כל מהלך האירוע המוצלח.

עוד מאמרים וטיפים