הכנות לחתונה

צילומי הכנות לחתונה

ביום החתונה צלמי חתונות נפגשים עם הכלה כבר משלב ההכנות כדי לתעד את כל התהליך לקראת החתונה

לתעד את הרגעים המרגשים של הכנות לחתונה

שלב ההכנות לחתונה הוא חלק מאוד מרגש עבור החתן והכלה. החתן לובש את החליפה המגוהצת ומחכה לראות את אהובתו בשמלתה. הכלה עוברת עיצוב שיער ומייק אפ, לובשת את שמלת הכלה בפעם הראשונה ביום החתונה ונפגשת עם החתן לצילומים הראשוניים כששניהם לבושים וערוכים לחתונה.

בעקבות כך, זה מאוד חשוב להנציח את הרגעים המרגשים הללו עם צוות צילום מנוסה שלא יפסח על שום תיעוד בשלב ההכנות לחתונה. בין אם זה בסלון הכלות או בין אם זה בבית פרטי, אתם רוצים שצוות הצילום של החתונה יהיה שם איתכם בכדי לתעד את הכנות לחתונה ולייצר תמונות מרהיבות שתופסות את “מאחורי הקלעים” של יום החתונה.

התמונות של ההכנות ליום החתונה הן לפעמים התמונות המרהיבות והמרגשות ביותר שמצלמים ביום החתונה, אפילו יותר מצילומי הזוגיות בלוקיישן והצילומים במהלך החתונה. אז מאוד מומלץ לא לוותר על שדרוג אלבום החתונה עם תמונות המתעדות את כל ההכנסות של הזוג המאושר ביום חתונתם.

ליווי צוות בראשית צילום בהכנות לחתונה

בראשית ישראל פרסי צילום חתונות תשמח ללוות אתכם בכל שלב ההכנות ביום החתונה הכוללים עיצוב שיער, איפור כלה, מניקור ופדיקור, מפגש ראשון של החתן בחליפתו והכלה בשמלתה ועוד. הצוות של בראשית צילום ילווה אתכם לפני החתונה בכדי לתפוס את כל הרגעים הקטנים והמרגשים של ההכנות לחתונה בכדי ליצור תמונות אינטימיות ומרהיבות לאלבום החתונה.

אתם מוזמנים להתרשם מתמונות הנפלאות של הכנות לחתונה שיצרנו עם הזוגות המהממים שלנו.

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ