צילום אירועים בראשית

ישראל פרסי

צילום אירועים בראשית, הוא בית עסק איכותי ומקצועי ביותר בתחום צילומי האירועים. כבר מעל ל- 30 שנים שאנחנו מלווים זוגות ביום חתונתם, מצלמים צילומי בר מצווה ובת מצווה ושפע של אירועים נוספים ברחבי הארץ.

זווית הראייה של בראשית

אנחנו מעניקים יחס אישי ומקצועי ללקוחות מרגע שהגיעו אלינו ועד כמה חודשים לאחר האירוע. המוטו שלנו הוא להעניק שירות יוצא דופן ללקוחות, להיות קשובים לרצונות ולחלומות שלהם ולעשות כל שניתן כדי לרצות אותם באחד הימים החשובים בחייהם.

צילום אירועים מורכב משרשרת של משימות הקשורות זו בזו לאורך האירוע שכולן אמורות להתחבר יחד ברגעי השיא ולתת למשפחה את האפקט הרצוי. ישראל פרסי מנהל באופן אישי את מהלך הצילומים בעיניו החדות, הוא דואג שכל אחד מהצלמים יהיה במקום הנכון ובזמן הנכון כדי לנצור ולהעביר הלאה את הרגעים המופלאים. בזכות הניסיון רב השנים שלו, הוא רואה את הדברים שני צעדים קדימה וזו הסיבה שכל מערך הצילום פועל באופן מושלם כמו יחידה מובחרת, להצלחת צילומי האירוע.

צועדים קדימה עם הטכנולוגיה החדשנית

אנחנו צועדים עם הקדמה ומעשירים את המכשור המקצועי שלנו באביזרים חדשים כמו שימוש ברחפנים ובמצלמות רחף DSLR משוכללות, מתעדכנים בכל שיטה אמנותית חדשה ומטמיעים אותה בשיטות העבודה שלנו.

אלבומים דיגיטליים

האלבומים המיוחדים שאנו מעניקים למשפחות הם יצירות אמנות ייחודיות. הם כוללים תמונות מדהימות בגדלים שונים שצולמו בהכנות לאירוע ובמהלך הערב בשילוב גרפיקה יפהפייה, התוצאה הסופית היא מדהימה ויוצאת דופן בנראותה.

צילומים מחוץ לאירוע

אנחנו מתמקצעים בצילומי טרום אירוע לחתני הבר מצווה והבת מצווה במיקומים מרתקים, צילומי זוגיות וצילומי טראש לזוגות הצעירים כמה ימים לפני החתונה בלוקיישנים מסקרנים ומפתיעים.

התמונות הטבעיות והאיכותיות הן יריית הפתיחה לתמונות המרהיבות שיצולמו באירוע המושקע.

על תאריכים והצעות מחיר

שלחו הודעה או התקשרו 050-939-5599 ואנו נלווה אתכם לאירוע מושלם עבורכם!