חתונות במגזר הדתי

בצילום חתונה דתית יש כמה דברים חשובים כמו הישיבה בהפרדה באולם האירועים, דבר שמחייב צוות צילום נפרד לעזרת הגברים וצוות צילום לעזרת הנשים. בדרך כלל הזוג לא ייפגש במהלך היום עד לזמן החופה והקידושין ואת הצילומי סטודיו שלהם הם יבצעו לאחר החופה או לעיתים בסיום האירוע. במהלך יום ההתארגנות הצלם יצלם בנפרד את כל אחד מבני הזוג וזאת כי הם לא יפגשו עד לשלב החופה והקידושין. את הצילומים הזוגיים שלהם נהוג לעשות או מיד לאחר החופה או לעיתים בסיום האירוע. בכל מקרה בעריכה אנחנו דואגים בעריכת האלבום הדיגיטלי בחלק מהתמונות ״לחבר״ את התמונות כדיי שזה יראה כאילו הצטלמו יחד.

חתונה בהפרדה?

חתונה בהפרדה מתקיימת כאשר גברים ונשים רוקדים לחוד, ויש מקרים בהם הם גם יושבים לחוד. בדרך כלל הפרדה שכזו תיעשה במסגרת לעתים גם בחתונה במגזר הדתי-לאומי. בחתונות חילוניות, מן הסתם לא נראה את זה. נראה גם חתונות בהפרדה כאשר אחד מבני הזוג מגיע מבית דתי, גם אם הוא עצמו חילוני, ייתכן מאוד שבתחילת החתונה תהיה הפרדה, ולאחר מכן היא תוסר.

ההפרדה חשובה עבור חתונה חרדית

מטעמי צניעות והחשש לבוא במגע אם גברים או נשים שאינם בני ובנות הזוג, הרי שחשוב מאוד לקהילה החרדית והדתית לשמור על הפרדה בין גברים לנשים במרחב הציבורי וכן באירועים פרטיים. לכאורה זה נשמע מוזר, הרי באירועים שכאלה יש בני משפחה ואם מבצעים הפרדה היא חלה גם עליהם, אך המחשבה היא, שיש סיכוי תמיד לבוא במגע עם אנשים שאינם מהמשפחה ומזה הם מנסים להימנע.

ביום החתונה הצלם ילווה את הכלה וחברותיה בשלבי ההתארגנות והצילומי חוץ. לאחר צילומי הכלה אנו מצלמים את החתן והמלווים בתמונות יחודיות כל אחד ואחת בנפרד לפי ההלכה ובשלב העריכה ״נחבר״ כמה תמונות בעריכת הסרט והאלבום הדיגיטלי. (אפשרות נוספת קיימת לאחר החתונה צילומי זוגיות בלילה)

צלם חתונות דתי | צלמי חתונות דתיות | צילום חתונות בראשית ישראל פרסי

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ