צילום זוגיות

צילום זוגיות איכותי של בני הזוג בלי לפספס אף רגע

חתונה נחשבת לאחד האירועים החשובים והנפלאים בחיי בני הזוג ובחיי כל אדם, לכן אין זה פלא כי כל הזוגות מעוניינים בתיעוד מושלם של כל שלבי האירוע, כולל ההכנות לקראת החופה ומסיבת החתונה. צילומי זוגות הפכו לטרנד חם בתעשיית האירועים, וכיום רוב הזוגות מחפשים גימיקים חדשים ומלהיבים גם בתחום הצילום, למשל צילומי טראש דה דרס שהפכו כבר לטרנד בולט ופופולרי. למעשה, צילומי זוגיות נערכים לרוב כשבועיים עד חודש לפני החתונה, אלו צילומים רומנטיים ומרגשים של החתן והכלה לעתיד במיקומים מיוחדים כגון חוף הים, נחל בחיק הטבע, מבנה אבן עתיק, בחניון בלב העיר, בפארק ירוק ומטופח, ביער עם עצים וצמחייה עשירה, בגן פסלים וכיוצא בזה. צוות בראשית מסייע לזוגות לבחור מיקומים מדליקים ומקוריים, בהתאם למאפייני בני הזוג ורצונם.

 

מקומות מדהימים לצילום זוגיות מקצועי

כאשר מדברים על צילום חתונות לרוב מתכוונים לצילום האירוע עצמו, כלומר צוות מקצועי מגיע לאולם או לגן האירועים, מתעד את האירוע מתחילתו ועד סופו, ולאחר מכן בסטודיו בוחרים את התמונות האיכותיות והמרגשות ביותר, מלטשים אותן בפוטושופ ומכינים אלבום צילומים מרהיב ומפואר.

כיום, הזוגות אינם מסתפקים רק בתמונות מהחתונה, הם מחפשים רעיונות מקוריים וחדשים, לכן החל טרנד חדש של צילום אירועים לפני מועד החתונה, ובמקרים מסוימים גם אחרי האירוע. את הצילומים המקוריים והמרשימים ביותר אפשר להקרין במהלך האירוע, יש הבוחרים תמונה אחת, לרוב צילום רומנטי של בני הזוג, כדי להכין הזמנות לאירוע, לכן חשוב לתכנן את יום הצילומים לפחות חודש לפני החתונה.

מיקומים מלהיבים לצילום בני הזוג

צוות בראשית מזמין אתכם להתרשם מגלריית התמונות של צילומי זוגיות, כך תוכלו להכין מבעוד מועד אביזרים מדליקים לשדרוג התמונות וכדי ליהנות מצילום אמנותי וייחודי. הצוות שלנו מסייע לזוגות לבחור מיקומים מלהיבים, ובכל לוקיישן מכינים תפאורה ומביימים את בני הזוג כדי לתעד אותם באופן מקורי ואמנותי.

אנו נלווה אתכם משלב ההכנות לחתונה ונתעד את כל הרגעים החשובים והמרגשים, כל התמונות עוברות עריכה וליטוש ואתם זוכים לאלבום תמונות מקורי שאין לאחרים, וכל מי שמתבונן בצילומים נדהם מהאיכות ומהתמונות הטבעיות המשקפות את התשוקה והאהבה של החתן והכלה.

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ