קליפ זוגיות

איפה מצלמים קליפ זוגיות?

המיקום המושלם לצילום קליפ זוגיות לחתונה

הצלחה של קליפ זוגיות תלוי הרבה במיקום. המטרה היא לחפש מקומות ייחודיים כדי ליצור אפקטים יוצאי דופן ולכן אנו מצלמים בכרמים, בשדות, במקומות בעלי נוף פסטורלי, בחוף הים, ליד נחלים, ביערות, ליד מוזיאונים, במסעדות או ליד בתים ישנים ואותנטיים כמו בבית הספר החקלאי במקווה ישראל, במתחם התחנה ועוד.

זוגות רבים גם בוחרים להצטלם צילומי טראש בחו”ל וצלמי החתונות נודדים איתם למדינה שנבחרה, מצלמים צילומי טראש וחוזרים ארצה.

האקססוריז והאווירה בצילומי הזוגיות

במטרה ליצור צילומי זוגיות מקסימים ומפתיעים, בוחרים בני זוג רבים להוסיף אקססוריז שיהיו בזירת הצילומים ויוסיפו המון חן לאווירה הנפלאה . בלונים, בקבוק שמפניה, לבבות וכל חפץ אחר שייצור חוויה מעצימה של צילום חתונות.
חלק מהזוגות בוחרים לרשום את SAVE  THE DATE עם תאריך האירוע, בחול הים, בפרחים המסודרים על האותיות וכו’ ומעלים זאת די מהר לרשתות החברתיות כדי ליצור באז לצילומים.

להתחבר עם צוות צילום החתונה

זוגות רבים מנצלים את יום הצילום לקליפ הזוגיות גם בכדי להכיר טוב יותר את צוות הצילום לקראת צילומי הזוגיות ביום החתונה. צלמי הסטילס והווידאו לומדים את ההעדפות הצילום של הזוג ויוצרים קשר עבודה ראשוני עם הזוג המאושר, מה שיניב פירות ביום החתונה. לאחר יום צילום כיף ומהנה תרגישו קרובים יותר לצוות הצילום ותמצאו דרכים חדשות למקסם את התמונות המדהימות לאלבום החתונה.

אתם מוזמנים לצפות בקליפים לחתונה שיצרנו עם הזוגות המהממים שלנו!

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ