צילום חוץ לחתונה

צילומי חוץ חתונה

צילומים במיקומי חוץ רומנטיים ומרגשים לתמונות עוצרות נשימה ביום החתונה

צילום חוץ לחתונה בזווית הראייה של בראשית

בשנים האחרונות החל טרנד חדש של צילומי חוץ לחתונה בלוקיישנים מיוחדים הנבחרים יחד עם בני הזוג. כל הזוגות מעוניינים להצטלם לפני האירוע במיקומים אטרקטיביים, מסקרנים ומרתקים הקרובים ללבם ולאורח חייהם. כאשר בני הזוג מצטלמים בלוקיישן אליו הם מחוברים רגשית – התוצאה המתקבלת מרשימה במיוחד וזו מזכרת מלהיבה ומרגשת לבני הזוג ולכל מי שצופה באלבום החתונה לאחר האירוע.

איזה מיקומים נחשבים לאטרקטיביים לצילומי חוץ?

חברת בראשית מתמחה בצילום אירועים משפחתיים ומציעה חבילת צילום חתונות הכוללת צילומי חוץ בלוקיישנים יוצאי דופן. חשוב לציין כי כל המיקומים לצילומי החוץ נבחרים בקפידה, לעתים על ידי בני הזוג ולעתים בהמלצת צוות בראשית.

כדי לבחור לוקיישן מנצח ומרתק לצילומי חוץ לפני החתונה צוות בראשית נפגש עם בני הזוג ומאתגר אותם בבחירת מיקום הקרוב ללבם או בבחירת לוקיישן קסום שהזוג הטרי אוהב במיוחד. בין המיקומים המיוחדים בהם צוות בראשית הפיק צילומי חוץ מרתקים ומקוריים ניתן למצוא מקומות מלהיבים כגון גדות נחל הירקון, נחלים בצפון, חוף הים, פארקים ירוקים במרכזי הערים, שדות חקלאיים, כרמי ענבים, מטעי זיתים ועוד.

צילום אמנותי עם זוויות צילום מקוריות ומיוחדות

במהלך צילומי חוץ לחתונה בדרך כלל מדלגים בין מספר מקומות כדי לצלם את בני הזוג במיקומים מלהיבים. בכל לוקיישן הצוות מארגן את המקום לקראת הצילומים האמנותיים, כאשר צלם אירועים מקצועי בוחן את תנאי התאורה והשטח כדי להציב את הציוד, לבחור בזוויות צילום מיוחדות ולהבטיח צילומים מרהיבים ומקוריים.

הצלם המנוסה בוחר זוויות מיוחדות כדי לתעד את בני הזוג גם בצילומים משעשעים והומוריסטיים, לרבות צילום רומנטי מול שקיעה עוצרת נשימה בנמל עתיק, במרינה או בחוף הים. בשעת השקיעה יש תנאי תאורה מושלמים לצילומים רומנטיים, אך אנו לא מסתפקים בתמונות הרגילות שניתן לראות בכל אלבומי החתונה. הצוות מביים ומפיק את צילומי החוץ במיומנות מעוררת השראה במטרה להכניס שמחת חיים לכל תמונה, ובני הזוג משתפים פעולה וכולם זוכי לחוויה מקורית ומהנה.

התמחויות נוסף לצילומי חוץ לחתונה של הזוג

בנוסף צוות בראשית מתמחה בצילומים מיוחדים כמו צילומי טראש, אלו צילומים מקוריים ולעתים גם נועזים, שונים ושובבים של הזוגות. כמו כן, אנו מציעים צילומי זוגיות במהלכם אנו מתעדים את בני הזוג יחד ולבד לאורך כל ההכנות לקראת האירוע, כולל רגעי הלחץ וההתרגשות הרבה. צילומי חוץ לפני האירוע משחררים לא מעט לחץ בקרב הזוגות, הם יוצרים חוויות משותפות ובלתי נשכחות וכמובן שמבלים יחד במיקומים מדהימים כמו חוף הים, מבצר, נוף אורבני ייחודי, מבנים ישנים ואותנטיים וכדומה.

צוות ההפקה של בראשית ילווה אתכם לכל אורך הדרך עם ימי צילומים מקוריים ומהנים. אנו נדאג להפוך את צילומי החוץ לחוויה מרגשת ומלהיבה ולזיכרון מתוק נוסף מהאירוע המרגש ביותר חייכם – החתונה. למידע נוסף ולייעוץ התקשרו או השאירו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם!

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ