צלם וידאו לחתונה

בראשית ישראל פרסי צילום חתונות מתמחה בצילומי וידאו לחתונה.
״חתונה היא אחד מרגעי השיא בחיי כל הזוגות, זהו אירוע רב משתתפים המסמל את הברית בין הגבר לאישה להקים יחד תא משפחתי ולהביא ילדים לעולם. ההכנות לאירוע מתחילות מספר חודשים לפני מועד החתונה, לאחר הכנת רשימת מוזמנים ובחירת מקום יש לדאוג גם להזמנת קייטרינג, לבחור תפריט עשיר ומגוון, לתאם עם אנשי מקצוע כמו צלם אירועים ותקליטן, ואין לוותר על הפקת וידאו לחתונה בצילום מרשים ומרגש הנערך בתשומת לב אישית.״

קליפים חתונות - הילייט

קליפים חתונות - טריילר (פרומו)

הפקה וצילום וידאו ליום החתונה

בשנים האחרונות התחיל טרנד חדש ומלהיב הסוחף את כל הזוגות העומדים להינשא, מספר שבועות לפני האירוע עצמו החתן והכלה לעתיד נפגשים בסטודיו של צלם מקצועי ומתכננים יחד עם הצוות המנוסה וידאו לחתונה שלהם. צוות הסטודיו האחראי על הפקת הוידאו מציע מספר רעיונות ולאחר תיאום צפיות מתחיל לביים את הוידאו ולתכנן אותו לפרטי פרטים.
הפקת וידאו ליום לחתונה אינה עניין של מה בכך, נדרש ציוד מקצועי, צוות מיומן הכולל במאי, תסריטאי, צלמים ועורכי וידאו, ויש לשלב בקטע מוסיקת רקע, כתוביות, מעברים עם הנפשת מקוריות ועוד. אפשר לצלם בסטודיו המאובזר אך לרוב נהוג לשלב גם צילומי זוגיות בחוץ, למשל בחוף הים, בפארק ירוק ומטופח, ליד מבנה היסטורי מעניין ויפה, בשמורת טבע, בחניון בלב העיר ובכל מקום אחר.
כדאי לדעת כי בוידאו עצמו יכולים להשתתף גם בני משפחה, חברים קרובים, קולגות מהעבודה ובמידה ויש ילדים מומלץ לאפשר גם להם להשתתף בסרטון המושקע.

הפתעה מרגשת למוזמנים

צוות בראשית מתמחה בצילומי וידאו לחתונה לכל סוגי האירועים, לרבות וידאו חתונה מקורי ומרגש. את הקטע נהוג להקרין לאחר החופה, רגע לפני שכולם קופצים לרחבת הריקודים. זהו טרנד חדש ופופולרי המאפשר לבני הזוג הטרי להציג את הזוגיות והאהבה הפורחת ביניהם לעיני כל המוזמנים לאירוע, הקליפ המרגש משדרג את החוויה לכל המוזמנים ורוב הצופים בו מזילים דמעה מרוב התרגשות.
כדי להפיק וידאו ליום חתונה איכותי, ייחודי ומרשים, מומלץ לתאם עמנו פגישה בסטודיו. נשמח להציג בפניכם קטעים שערכנו כדי שתוכלו להתרשם מהסגנון האמנותי הייחודי שלנו, עם זאת הוידאו מתוכנן ומבוים בהתאם למאפיינים ולדרישות שלכם. אנו מתמחים בין היתר גם בצילום האירוע ומציעים חבילה משתלמת הכוללת צילום חתונות (סטילס + וידאו), צילומי טראש וצילום ההכנות לאירוע.

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ