קליפ טראש

בחירת מיקום לצילומי קליפ טראש

המגמה של צילום קליפ ווידאו טראש דה דרס היא לחפש מקומות ייחודיים כדי ליצור אפקטים יוצאי דופן ולכן אנו מצלמים בכרמים, בשדות, במקומות בעלי נוף פסטורלי, בחוף הים, בים המלח, ליד נחלים, יערות, ליד מוזיאונים, במסעדות או ליד בתים ישנים ואותנטיים כמו בבית הספר החקלאי במקווה ישראל, במתחם התחנה ועוד.

זוגות רבים בוחרים להצטלם לצילומי ווידאו טראש בחו”ל וצלמי החתונות נודדים איתם למדינה שנבחרה, מצלמים קליפ בסגנון הטראש דה דרס וחוזרים ארצה. יש מגוון ארצות עם נופים מדהימים ליצירת קליפ ווידאו של טראש דה דרס.

אקססוריז ואווירה בצילומי ווידאו הטראש

במטרה ליצור צילומי ווידאו מקסימים ומפתיעים, בוחרים בני זוג רבים להוסיף אקססוריז שיהיו בזירת הצילומים ויוסיפו המון חן לאווירה הנפלאה.

דוגמאות לאקססוריז שיכולים לשדרג כל קליפ ווידאו טראש דה דרס הן: בלונים, בקבוק שמפניה, לבבות וכל חפץ אחר שייצור חוויה מעצימה של צילום חתונות.

חלק מהזוגות בוחרים לרשום את SAVE  THE DATE עם תאריך האירוע, בחול הים, בפרחים המסודרים על האותיות וכו’ ומעלים זאת די מהר לרשתות החברתיות כדי ליצור באז לצילומים.

עריכה של ווידאו לאחר הצילומים

חשוב לזכור שתהליך הכנת הקליפ המושלם לטראש דה דרס לא נגמר רק ביום הצילומים עם צוות הצילום. לאחר מכן, יש צורך לבצע פעולות עריכה שונות בכדי להפוך את מה שצולם ביום הצילומים לקליפ מטריף ומשגע כגון תיקוני צבע, יצירת אפקטים, הוספת טקסט וכמובן עריכה נכונה של הסרטון.

מומלץ לקחת צלמי חתונות שיודעים לערוך סרטוני טראש דה דרס בצורה מקצועית בכדי להבטיח שקליפ הטראש יהיה מושלם. אתם מוזמנים לראות את הדוגמאות לקליפים טראש דה דרס שיצרנו לזוגות המהממים שלנו.

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ