צלמי חתונות מומלצים

צלמי חתונות מומלצים – 3 שלבים לבחירה נכונה

בניגוד לעבודות שעושים אנשי הפקה אחרים בהכנות לחתונה שלכם (אוכל, תקליטן, סידורי פרחים, עוגה), בצילום אירועים אתם לא באמת יודעים מה אתם מקבלים אלא רק לאחר מעשה. המשמעות היא שביצוע מחקר ובחירה מדוקדקת בנוגע למיומנויות מקצועיות, סגנון אומנותי וההתנהגות האישית של הצלם חשובים במיוחד כשאתם מתכננים לבחור באחד.

שלב 1: החליטו על סגנון צילום

לפני שתתחילו לחפש צלמים מומלצים, תצטרכו תחילה להחליט איזה סוג של צילום חתונה אתם מעדיפים. זה יעזור לכם לקבוע איזה סוג של צלם תרצו שיצלם את החתונה שלכם. הקדישו זמן לעבור על כל סוגי התמונות כדי להבין מה אתם אוהבים, מצילומי עיצוב ועד אינסטגרם של בלוגרי אופנה. ברגע שיש לכם אוסף טוב של צילומים מעוררי השראה, נסו לצמצם את מה שמושך אתכם באופן ספציפי ולנתח את מה שמרגיש הכי אותנטי לכם ולבני הזוג שלכם.

אינכם צריכים בהכרח לצמצם סגנון מסוים בפרט, מכיוון שצלמי חתונה רבים יכולים לעשות שילוב של פורטרטים וצילומים בסגנון דוקומנטרי, שילוב של תמונות שחור-לבן וצבעים וכן הלאה. אבל אם יש סגנון מיוחד שאתם אוהבים, דאגו להתמקד בצלמים שמתמחים בו.

שלב 2: עשו את שיעורי הבית שלכם

התחילו את החיפוש שלכם על ידי קריאת ביקורות של זוגות טריים על הצלמים שמעניינים אתכם. עיינו בזהירות באתרי האינטרנט והבלוגים שלהם כדי לבדוק תמונות של חתונות אחרות שצילמו, שיתנו לכם מושג לגבי הסגנון שהם מציעים. איך הם תופסים את הרגעים החשובים לכם?

בעיצוב האתר עשויים להיות גם רמזים לגבי אישיותו של הצלם ורגישותו. בדקו גם את דף הפייסבוק, האינסטגרם והטוויטר שלו, במידת האפשר. האם הביקורות של הלקוחות הן חיוביות? איך הצלם מגיב אל הלקוחות שלו? האם הוא נעים הליכות? קלטתם את הרעיון.

שלב 3: קבעו פגישות עם צלמים מומלצים

זו לא החלטה שניתן לקבל על סמך סגנון של צילום חתונות בלבד – עליכם לפגוש את הצלמים באופן אישי. אם אתם אוהבים את מה שראיתם באתר שלהם – והתשלום שהם מבקשים נמצא בטווח היכולת שלכם – התקשרו כדי לראות אם הם זמינים לתאריך החתונה שלכם. אם הם זמינים, שלחו להם מייל או הודעה באחת מרשתות המדיה החברתית עם קצת פרטים עליכם ועל בני הזוג שלכם, סגנון האירוע והחזון שלכם ליום הכי חשוב בחייכם, והרגישו חופשיים לצרף חמש תמונות שלהם שהכי אהבתם. אם הצלם כבר הוזמן בתאריך שלכם, ייתכן שתרצו לבדוק איתו אם הוא מכיר צלם שמקורב לו או אם הוא יכול להמליץ ​​על צלם אחר באותו בסגנון.

קבעו פגישות עם שלושה עד חמישה צלמים פוטנציאליים שזמינים בתאריך החתונה שלכם כדי לבחון את העבודה שלהם ולהעריך אם האישיות שלכם משתלבת היטב. היו מוכנים לדבר על אולם האירועים, סגנון החתונה ועל מה שאתם רוצים מהתמונות שלכם.

שתפו טיפ/מאמר זה

עוד מאמרים וטיפים

תכנון חתונה בצל הקורונה

תכנון חתונה בצל הקורונה עוברים על כולנו ימים מבולבלים, מורכבים ומאתגרים, הרבה מהזוגות לא יודעים אם להמשיך לתכנן את חתונתם. החוסר וודאות משתק אותם מלהמשיך

צילום חתונות – סגנונות פופולריים

בצילום חתונות יש מספר סגנונות פופולריים אשר בהם משתמשים צלמי חתונות כדי להוציא את המיטב מיום החתונה המרגש שלכם. צילום חתונה מסורתי אם אתם מאלה

תפקיד צלמי חתונות

התפקיד שהוא אולי החשוב ביותר הוא התפקיד של צלמי החתונות בחתונה – החל מצילום ההכנות לחתונה של החתן והכלה ובהמשך יציאה לצילומים של הזוג המאושר

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ