0082

אלבומים דיגיטליים לתיעוד האירועים

אלבום החתונה

המזכרת הגדולה מהחתונה שלנו היא אלבום החתונה הדיגיטלי, תמונות מהחופה, מרחבת הריקודים ושל כל האורחים

מזכרת מהחתונה

צלמי אירועים מצלמים לאורך כל הערב מאות צילומים מכל זווית אפשרית של החתן והכלה, בני המשפחה. הקהל, החופה, נראותו של האולם ועוד צילומים רבים נוספים.
המטרה היא להכין מתוך שפע התמונות את כל הרגעים הקסומים והחשובים ביותר ולאגד אותם באלבום דיגיטלי מרתק, מושקע וייחודי. הדרך להשגת המטרה מתבצעת תוך שימוש באפליקציה חדשנית המעלה את כל התמונות לשרתים חיצוניים על ענן. הלקוחות מקבלים את תמונות המקור ובוחרים מתוכן את הצילומים שמשקפים עבורם בדרך הנכונה ביותר את כל מה שקרה באירוע כדי לחוות שוב ושוב את החוויה עבור כל מי שהיה באירוע וגם עבור אלו שלא הגיעו.

עריכת האלבומים הדיגיטליים

לאחר בחירת כל התמונות הרלוונטיות, הגרפיקאים מבצעים עבודות גרפיות יפהפיות בין התמונות, בוחרים את הפונטים המתאימים, הטקסטורה המושלמת עבורם וסוג הנייר שעליו יודפסו המלל והצילומים. צוות החשיבה המקצועי שלנו מעניק תשומת לב רבה לכל דף ולכל רישום כדי שהמעטפת תהיה איכותית ובטיב מעולה.

אנו מייצרים ארבעה אלבומים מסקרנים, הראשון אלבום גדול עבור הכלה והחתן המיוצר על משטח זכוכית, פוליקרבונט, מתכת, קנבס או תמונה. מדובר באלבום מרשים ביותר הסוחף אחריו הרבה מאד קריאות התלהבות.

דוגמאות לאלבומים דיגיטליים

שתפו טיפ/מאמר זה

עוד מאמרים וטיפים

תכנון חתונה בצל הקורונה

תכנון חתונה בצל הקורונה עוברים על כולנו ימים מבולבלים, מורכבים ומאתגרים, הרבה מהזוגות לא יודעים אם להמשיך לתכנן את חתונתם. החוסר וודאות משתק אותם מלהמשיך

צילום חתונות – סגנונות פופולריים

בצילום חתונות יש מספר סגנונות פופולריים אשר בהם משתמשים צלמי חתונות כדי להוציא את המיטב מיום החתונה המרגש שלכם. צילום חתונה מסורתי אם אתם מאלה

לקבלת הצעת מחיר לחצו
1
למעבר לשיחת וואטס אפ
מזל טוב,
מתי תתקיים החתונה?