אלבומים דיגיטליים לתיעוד האירועים

צוות הצילומים של בראשית דוגל בחדשנות ודואג להעניק ללקוחותיו את המילה האחרונה בכל הקשור לצילומים ולאלבומים דיגיטליים אמנותיים.

מזכרת מהחתונה
צלמי אירועים מצלמים לאורך כל הערב מאות צילומים מכל זווית אפשרית של החתן והכלה, בני המשפחה. הקהל, החופה, נראותו של האולם ועוד צילומים רבים נוספים.
המטרה היא להכין מתוך שפע התמונות את כל הרגעים הקסומים והחשובים ביותר ולאגד אותם באלבום דיגיטלי מרתק, מושקע וייחודי. הדרך להשגת המטרה מתבצעת תוך שימוש באפליקציה חדשנית המעלה את כל התמונות לשרתים חיצוניים על ענן. הלקוחות מקבלים את תמונות המקור ובוחרים מתוכן את הצילומים שמשקפים עבורם בדרך הנכונה ביותר את כל מה שקרה באירוע כדי לחוות שוב ושוב את החוויה עבור כל מי שהיה באירוע וגם עבור אלו שלא הגיעו.

עריכת האלבומים הדיגיטליים
לאחר בחירת כל התמונות הרלוונטיות, הגרפיקאים מבצעים עבודות גרפיות יפהפיות בין התמונות, בוחרים את הפונטים המתאימים, הטקסטורה המושלמת עבורם וסוג הנייר שעליו יודפסו המלל והצילומים. צוות החשיבה המקצועי שלנו מעניק תשומת לב רבה לכל דף ולכל רישום כדי שהמעטפת תהיה איכותית ובטיב מעולה.

אנו מייצרים ארבעה אלבומים מסקרנים, הראשון אלבום גדול עבור הכלה והחתן המיוצר על משטח זכוכית, פוליקרבונט, מתכת, קנבס או תמונה. מדובר באלבום מרשים ביותר הסוחף אחריו הרבה מאד קריאות התלהבות.

כמו כן, שני אלבומים בינוניים עבור הורי הכלה ועבור הורי החתן. ואלבום כיס קטן עבור הכלה שהיא יכולה לשאת בתיק האישי ולהראות לכל הסובבים אותה, את רגעי השיא של החתונה.
צלמי אירועים של בראשית הם בעלי יכולות מקצועיות וניסיון רב . הם מפיקים צילומים נפלאים הנראים לעתים כמו ציורים עקב הדיוק הרב וההתרכזות בנקודות החשובות ביותר בעת הצילום.
נשמח להעניק גם לכם מהידע המקצועי שלנו ולצלם עבורכם תמונות נפלאות.

עוד מאמרים וטיפים