צילומי זוגיות בשקיעה

עבודות הצילום של בראשית

צילום אירועים של בראשית מתמקצע בצילום אירועים מסוגים שונים . עבור כל אירוע אנו נערכים בצורה שונה על פי אופיו של הפרויקט ודרישותיו. 

צלמים לחתונה

המעטפת המקצועית שאנו מעניקים לזוגות הנישאים כוללת תכנון מדוקדק של יום החתונה, הגעה בצהריים לסלון הכלות או לכל מקום אחר שייבחר, ליווי של הכלה בשלבי האיפור והתסרוקת עד שהיא נראית במלוא הדרה, עם השמלה היפהפייה, האיפור והשיער המוקפד.
לאחר הנצחת רגע המפגש המרגש עם החתן שאינו מותיר עין אחת יבשה, מתעדים את הנסיעה ברכב המקושט למיקומים שנבחרו עבור צילומי החוץ. בהמשך הערב אנו דואגים להגיע לאולם האירועים על פי לוח הזמנים שנקבע ולצלם את כל רגעי החתונה, קבלת הפנים, טקס החופה וכל מה שקורה ברחבת הריקודים עד השעות הקטנות של הלילה .

צילומי חוץ ביום החתונה
צילומי טראש דה דרס

צילומים נלווים לחתונה

צלמים לחתונה במרכז מלווים את הזוגות גם בימים שלקראת האירוע, בצילומים מגניבים של טראש דה דראס בלוקיישנים שנבחרו, טקסי חינה אותנטיים, מסיבות רווקות ורווקים.

שתפו טיפ/מאמר זה

עוד מאמרים וטיפים

תכנון חתונה בצל הקורונה

תכנון חתונה בצל הקורונה עוברים על כולנו ימים מבולבלים, מורכבים ומאתגרים, הרבה מהזוגות לא יודעים אם להמשיך לתכנן את חתונתם. החוסר וודאות משתק אותם מלהמשיך

צילום חתונות – סגנונות פופולריים

בצילום חתונות יש מספר סגנונות פופולריים אשר בהם משתמשים צלמי חתונות כדי להוציא את המיטב מיום החתונה המרגש שלכם. צילום חתונה מסורתי אם אתם מאלה

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ