עבודות הצילום של בראשית

צילום אירועים של בראשית מתמקצע בצילום אירועים מסוגים שונים . עבור כל אירוע אנו נערכים בצורה שונה על פי אופיו של הפרויקט ודרישותיו. 

צלמים לחתונה
המעטפת המקצועית שאנו מעניקים לזוגות הנישאים כוללת תכנון מדוקדק של יום החתונה, הגעה בצהריים לסלון הכלות או לכל מקום אחר שייבחר, ליווי של הכלה בשלבי האיפור והתסרוקת עד שהיא נראית במלוא הדרה, עם השמלה היפהפייה, האיפור והשיער המוקפד.
לאחר הנצחת רגע המפגש המרגש עם החתן שאינו מותיר עין אחת יבשה, מתעדים את הנסיעה ברכב המקושט למיקומים שנבחרו עבור צילומי החוץ. בהמשך הערב אנו דואגים להגיע לאולם האירועים על פי לוח הזמנים שנקבע ולצלם את כל רגעי החתונה, קבלת הפנים, טקס החופה וכל מה שקורה ברחבת הריקודים עד השעות הקטנות של הלילה .

צילומים נלווים לחתונה
צלמים לחתונה במרכז מלווים את הזוגות גם בימים שלקראת האירוע, בצילומים מגניבים של טראש דה דראס בלוקיישנים שנבחרו, טקסי חינה אותנטיים, מסיבות רווקות ורווקים.

טקסי בר מצווה
אנו מבצעים צילום אירועים איכותי של טקסי בר מצווה באמצע השבוע, הכוללים את טקס העלייה לתורה המרגש בבית הכנסת עם המשפחה המצומצמת וקריאה מתוך ספר התנ"ך המקושט . הצלמים של בראשית דואגים להעביר בצילומים אותנטיים את האווירה המיוחדת השוררת בבית הכנסת.
משפחות רבות בוחרות לקיים את טקס העלייה לתורה בכותל המערבי בירושלים. אנחנו מתלווים לנוסעי האוטובוס המיוחד של האורחים, לכל הטיול לירושלים, מתעדים את השמחה הגדולה והשירה, כשרגעי השיא הם ליד הכותל המערבי. הדרך כולה בסמטאות העיר העתיקה, השירים והריקודים בהגעה ליעד הם מסוג החוויות שלא שוכחים לעולם והמצלמות שלנו מתעדות זאת בטיב מעולה.

חגיגות בת מצווה
אנו מלווים את כלות הבת מצווה מהיציאה לאירוע עם כל החברות, דרך קבלת הפנים, המוסיקה, שמחת החיים וההופעות המכובדות שלה בתחום שבו היא מוכשרת, ריקוד, שירה, התעמלות אמנותית וכו' .

צוותי צילום בראשית
הצוותים המקצועיים שלנו בעלי תודעת השירות יוצאת הדופן, ישמחו להעניק לכם צילומים איכותיים בכל אירוע משפחתי או עסקי.

עוד מאמרים וטיפים