צילומי וידאו לאירועים

צילומי וידאו באירועים מעבירים את החוויה כמות שהיא, באופן אותנטי ואמתי . כל מי שמביט בסרטי הצילומים שבוצעו באירוע מרגיש כאילו הוא נמצא בו .
צילומי וידאו איכותיים
הנושא החשוב ביותר בצילום אירועים הוא צילומי וידאו מקצועיים על ידי צוות צילום מנוסה ומיומן .
מהלך החתונה מורכב מכמה נקודות של התרחשויות לכל אורכו ויש לתעד כל פרט ופרט כדי שבסופו של דבר תהיה מזכרת נפלאה מהאירוע המושקע.
המשפחות מקדישות זמן וממון רב בתכנון כל אירוע. התוצאה שתלווה אותם לאחר מכן לאורך שנים חייבת להיות לא פחות ממושלמת. כך הם יראו את כל מה שקרה בקבלת הפנים, בחופה, על רחבת הריקודים ובאין ספור רגעים מרגשים ומשמחים שהובילו להצלחתה מסחררת של החתונה. 
חתירה למצוינות
כדי להגיע לתוצאות יוצאות דופן של צילומי ווידאו, אנו נערכים עם ציוד חדשני הפועל באמצעות הטכנולוגיות החדישות ביותר הקיימות בתחום הצילום. מצלמות וידאו בשילוב stay come המייצב את התמונה, פעילות באמצעות סליידרים – מסילות מובנות עבור המצלמות, שימוש במצלמות רחף בדגמים החדשים ביותר וצילומים מגובה רב של רחפנים המתעדים את נראות אולם האירוע מלמעלה כשהאורחים מגיעים אט אט פנימה, ברגעי השיא של החופה, בפעילות ייחודית שמבצע הקהל כמו הפרחת בלונים, החזקת נרות, עששיות וכו'.
כל המעטפת של מצלמות הווידאו יוצרת סרטונים נפלאים, טריילרים המועלים במהירות לרשתות החברתיות ויוצרים באז ענקי. 
קליפ יוצא דופן
לאחר עריכת כל החומר המקצועי, מרכיבים שני קליפים מדהימים.
אורכו של הקליפ הראשון הוא בין 50-40 דקות, הוא כולל את כל הרגעים המשמעותיים שקרו באירוע, ברקע נשמעים שני שירים קצביים ורומנטיים לפי בחירת הלקוחות כולל שיר הכניסה לחופה והטקס עצמו.

הקליפ השני הוא באורך שלש דקות והוא סיכום עוצמתי ומהיר של כל האירוע בצבעי שחור לבן.
מדובר בתוצאות מקצועיות מיוחדות ביותר היוצרות סיפוק רב עבור המשפחות.

עוד מאמרים וטיפים