חתונה בהפרדה 10

בחירת צלם לצילומי חתונות

בחירת צלמים לחתונה היא משימה לא פשוטה.

יש לבדוק את הנושא מכל היבטיו כדי לקבל החלטה מושכלת ונכונה עבורכם.
שיטת העבודה של בראשית
צוות הצילום של בראשית הם בעלי ניסיון רב בתחום האירועים. תפיסת העולם שלנו היא ללוות את הזוג הצעיר לאורך כל הדרך, כדי ליצור אירוע מושלם באווירה נינוחה.
ביום כה מרגש ולחוץ, לעיתים בני הזוג מרגישים לחוצים ומבולבלים באופן טבעי. בשביל זה אנחנו איתם בהדרכה, במילה טובה וביחס לבבי ואנושי כדי ליצור עבורם את ההתנהלות הנכונה לחוויה מעצימה, ויוצאת דופן.
במהלך האירוע, אנחנו מנתבים את הפעילות כך שהזרקור יאיר תמיד על הרגעים החשובים ביותר, מתעדים כל התרחשות אותנטית, קולטים אותו מכל הזוויות כדי שבתהליך עריכת האירוע נוכל לחבר את כל התמונות וליצור מזכרת לדורות הבאים.

wedding album

אלבומים דיגיטליים

צילום אירועים מוצלח הוא המפתח להצלחת האירוע ולזיכרונות הנותרים ממנו. זו הסיבה שאנו מכינים למשפחות ארבעה אלבומי דיגיטליים מיוחדים ומעוצבים הכוללים גרפיקה מיוחדת ומושקעת לפי טעמו של הזוג.
אלבום דיגיטלי גדול עבור החתן והכלה ועוד אלבומים להורים ואפילו אלבום כיס קטן לכלה כדיי שתוכל להשוויץ בפניי החברות ובמקום עבודתה.

כמו כן, תמונות מוגדלות על קנבס או על זכוכית יימסרו באהבה למשפחות המורחבות.

קבלת חומרי הצילום של הזוג

סרטי החתונה והתמונות מועברים על דיסק און קי לשימושם של בני הזוג בכל מכשיר מזרים מדיה כמו טלויזיה מחשב ועוד.
בראשית ישראל פרסי הם צלמי חתונות במרכז הדוגלים בשימוש בטכנולוגיות החדשניות ביותר כדי להגיע לאיכות מקסימלית וללא פשרות של תמונות וסרטי ווידאו

צילומי חתונות

שתפו טיפ/מאמר זה

עוד מאמרים וטיפים

תכנון חתונה בצל הקורונה

תכנון חתונה בצל הקורונה עוברים על כולנו ימים מבולבלים, מורכבים ומאתגרים, הרבה מהזוגות לא יודעים אם להמשיך לתכנן את חתונתם. החוסר וודאות משתק אותם מלהמשיך

צילום חתונות – סגנונות פופולריים

בצילום חתונות יש מספר סגנונות פופולריים אשר בהם משתמשים צלמי חתונות כדי להוציא את המיטב מיום החתונה המרגש שלכם. צילום חתונה מסורתי אם אתם מאלה

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ