צילומי טראש בטרם החתונה

צילומי טראש בטרם החתונה

צילומי טראש בטרם החתונה

הטרנד המתמשך והמאד מוצלח של זוגות לפני החתונה הוא ביצוע צילומי טראש או שיש שיקראו לזה צילומי זוגיות.

טראש דה דראס Trash The Dress

במהלך הימים הלחוצים שלפני החתונה, זו ההזדמנות להתפרק ולהצטלם צילומי טראש דה דראס, להפוך בגדים יפים ומעוצבים לבגדים מלוכלכים ורטובים והעיקר ליהנות מחוויה עוצמתית שבה אפשר לעשות כמעט כל מה שרוצים.
הזוג הצעיר שיודע שבעוד כמה ימים יצטרך ללבוש בגדים מוקפדים של כלה וחתן, מגיע לצילומים כשהחתן לבוש בחליפה מעוצבת והכלה לובשת שמלת כלה יפהפייה, אך אלה אינם הבגדים המיועדים לאירוע הקרב ובא אלא בגדים לטובת צילומי טראש מיוחדים ומהנים.

קביעת לוקיישן לצילומי זוגיות

הזוג הצעיר והצלמים חושבים יחד על מקומות אטרקטיביים שבהם כדאי להם לצלם צילומי טראש. האפשרויות הן רבות כמו בסמוך לנחלים, חוף הים, טירות עתיקות, מוזיאונים, יערות, כרמים, חוות סוסים, שדות, המקום בו נפגשו לראשונה וכל מקום אחר האהוב על הזוג הצעיר והוא רוצה שיהפוך לחלק מהחוויה של ההכנות לחתונה.

במהלך הצילומים בני הזוג מצולמים צילומי טראש ייחודיים במקומות הללו, באין ספור פוזות חמודות, מצחיקות ושובבות. הם נכנסים לים ונרטבים, מתפלשים בחול של חוף הים, מטפסים על מבנים, רצים בין הערוגות, העצים והגידולים החקלאיים.

התמונות המדהימות של שמלות לטראש שהופכות תוך כמה שעות לטראש וחליפות מעוצבות שגם היא יוצאת מכלל שימוש הופכות את אירוע הצילום הזה לחד פעמי שאי אפשר לשכוח אותו לעולם.
המקצועיות של צוותי הצילום המיומן שלנו באה לידי ביטוי בתפיסת כל הרגעים היפים, המרגשים המביכים והמצחיקים ביותר, של כל אחד מהם לחוד ושל שניהם יחד באין ספור פוזות שאנחנו מבקשים ושהם ממציאים.

בדרך כלל התמונות הרבות מיום צילומים זה מוקרנות בלופ על המסכים באולם האירועים כך שכל הקהל נהנה לראות, לצחוק ולחוות צילומי טראש מהממים.

שתפו טיפ/מאמר זה

עוד מאמרים וטיפים

תכנון חתונה בצל הקורונה

תכנון חתונה בצל הקורונה עוברים על כולנו ימים מבולבלים, מורכבים ומאתגרים, הרבה מהזוגות לא יודעים אם להמשיך לתכנן את חתונתם. החוסר וודאות משתק אותם מלהמשיך

צילום חתונות – סגנונות פופולריים

בצילום חתונות יש מספר סגנונות פופולריים אשר בהם משתמשים צלמי חתונות כדי להוציא את המיטב מיום החתונה המרגש שלכם. צילום חתונה מסורתי אם אתם מאלה

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ