צילומי טראש דה דרס

צילומי טראש נחשבים לטרנד החם והמלהיב ביותר עבור זוגות לפני החתונה

צילומי טראש דה דרס – מה עושים ביום הצילום?

טראש דה דרס הוא טרנד פופולרי כיום בעולם הצילום, בדיוק כמו הטרנד המרגש של צילומי זוגיות.
את הצילומים מבצעים בדרך כלל לפני החתונה במיקומים מדליקים וייחודיים, ונהוג לשלב אביזרים שונים. ביום הצילום בני הזוג מגיעים בבגדים אלגנטיים, הכלה לעתיד לובשת שמלת כלולות יפה ומרשימה והחתן לרוב ילבש חליפה.
כאשר מצטלמים לפני האירוע כדאי להביא שלט עם תאריך החתונה ומשפט – Save the date, אך יש עוד מגוון רעיונות, וצוות בראשית ישמח לסייע לכם.
כדאי לדעת כי ניתן להצטלם גם אחרי האירוע כאשר מגיעים למלון או יום למחרת, וכך אפשר להרוס את הבגדים אותם בני הזוג לבשו באירוע עצמו.

צלם חתונות מקצועי ויצירתי מביים את בני הזוג במיקומים שונים ומתעד אותם מבעד לעדשת המצלמה בזווית אמנותית וייחודית. הצילומים מתקיימים בלוקיישנים הנבחרים מראש, למשל חוף הים, ג’קוזי בבית, בצימר או בבית המלון, בלב יער, בשמורת טבע ליד מקור מים כמו מעיין או נחל, בסמוך למבנה ישן ואותנטי, ליד מוזיאון, בשדה חקלאי, בחוות סוסים וכדומה.

במהלך הצילומים בני הזוג מתחילים להתפרע ולהשתולל, בדיוק כמו ילדים קטנים, הם זורקים חול או בוץ אחד על האחר, משתמשים באביזרים שונים כמו אבקות צבעוניות בשלל צבעים ססגוניים, מפזרים פרחים זה על זו, מעיפים בלונים ועוד. למעשה, צוות צילום אירועים המלווה את בני הזוג מתעד את החתן והכלה לעתיד בצילומים רומנטיים במיקומים מדהימים ונפלאים, אך החגיגה מתחילה כאשר בני הזוג מתחילים ללכלך זה את זו, להשתולל, להתפרע ולהשתובב.

אגב, אפשר לערוך את הצילומים גם בחו”ל, אך זו משימה מורכבת יותר המחייבת תכנון קפדני ובחירת מדינה ולוקיישנים בהם ניתן לבצע את הצילומים. צוות הצילום מתלווה לבני הזוג לנסיעה, מבצע את הצילומים ושב ארצה כדי ללטש את התמונות ולספק את הצילומים המרהיבים והמיוחדים ביותר לפני האירוע.

צילומי טראש דה דרס עם בראשית

צילומי טראש הפכו לחלק בלתי נפרד מהפקת החתונה, זו חוויה מדהימה ובלתי נשכחת לבני הזוג, ומומלץ לא לוותר עליה. בעזרת הצוות המנוסה והיצירתי של בראשית תוכלו לבחור מיקומים מנצחים, ליהנות מאלבום תמונות מקורי ומרהיב וממזכרת מרגשת לכל החיים.

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ