צילומי טראש

צילומי טראש דה דרס עם בראשית

צילום זוגי

מה הם צילומי טראש דה דרס?

צילומי טראש נחשבים לטרנד החם והמלהיב ביותר עבור זוגות לפני החתונה, כיום כמעט כל הזוגות בוחרים בצילום המקורי והמשעשע, זו חוויה מרגשת ובלתי נשכחת לכל הנוכחים, ובעיקר לחתן ולכלה לעתיד.

את הצילומים הנועזים, הרומנטיים והססגוניים אפשר להקרין על מסכי ענק באירוע עצמו, לבחור תמונה מיוחדת ולהדפיס אותה כהזמנה לאירוע, וכמובן כדאי לשתף את התמונות הטובות ביותר ברשתות החברתיות.

התמונות המדהימות של צילומי טראש דה דרס גם ישדרגו את אלבום תמונות החתונה ויעניקו לכם מזכרת בלתי נשכחת מחגיגת האהבה שלכם.

איך מוצאים את המקום המושלם לטראש דה דרס?

לצילומים של טראש דה דרס אין הגבלות. כל מקום יכול להיות מושלם לצילום טראש אם הוא מעניק מגוון הזדמנויות לצילומים מרהיבים של טראש דה דרס.

באפשרותכם לבחור במקום הייחודי עבורם, למשל במקום שבו נפגשתם בפעם הראשונה, או לבקש מאיתנו עזרה במציאת המקום המושלם לצילומי הטראש שלכם. יש לנו ניסיון רב שנים בצילומי טראש דה דרס במאות מקומות מרהיבים בישראל. צרו איתנו קשר ונשמח לעזור לכם למצוא את המקום המושלם לצילומים.

מה הזוג עושה ביום הצילומים?

בני הזוג מגיעים ליום הצילומים בלבוש חגיגי, הכלה לובשת שמלה לבנה ומרשימה והחתן לרוב בוחר חליפה אלגנטית עם חולצה מכופתרת ועניבה. למעשה, בני הזוג רוכשים שני סטים של בגדים לחתונה, סט אחד לאירוע עצמו וסט שני לצילומי הטראש בהם ניתן ״להרוס״ את הבגדים.

המטרה ביום הצילומים הוא להוציא את המקסימום מהלוקיישן שבחרתם לצילומים (כמובן שנשמח להמליץ על מקומות מרשימים לצילומי טראש דה דרס) ולעשות “טראש” לבגדים בצורה ייחודית ומקורית שתהפוך את תמונות צילומי הטראש ליצירת אומנות.

לקבלת הצעת מחיר לחצו
1
למעבר לשיחת וואטס אפ
מזל טוב,
מתי תתקיים החתונה?