צילום חתונות

בואו לחוות ולהתרשם מצילומי האירוע של הזוגות שלנו

חתונה היא טקס חשוב בכל הדתות, הטקס נועד לסמל את הכניסה בברית הנישואים. לכל דת ותרבות ישנם כללים מיוחדים לעריכת טקס החתונה, ביהדות הטקס מכונה חופה ונישואין, זהו אירוע מרגש ונהוג לחגוג את האירוע במחיצת קרובי משפחה רבים, חברים, שכנים, קולגות מהעבודה ועוד.

צוות הצלמים של בראשית מתמחה בין השאר בצילום חתונות בכל הארץ. הצוות ילווה אתכם לאורך כל שלבי האירוע ויתעד אתכם, את המשפחה ואת כל המוזמנים במקצועיות ובלי לפספס אף רגע חשוב ומרגש באירוע. חברת בראשית מציעה מגוון חבילות צילום לחתונות, נשמח לסייע לכם לבחור בחבילה המתאימה ביותר עבורכם.

בחירת צלם אירועים אינה דבר של מה בכך, יש להתייחס לפרמטרים רבים, בניהם – מקצועיות וניסיון בצילום חתונות, ציוד מקצועי, איכות, שירות, מחירים ועוד…

חברת בראשית מזמינה אתכם להתרשם מגלריית התמונות והקליפים באתר, כך תבינו מדוע זוגות רבים בוחרים בנו לצלם את החתונה שלהם. אנו מציעים מעטפת שירותים רחבה ומקיפה לזוגות העומדים להינשא, תחת קורת גג אחת תוכלו להרכיב חבילת צילום חתונה הכוללת שירותי צילום כגון:

צלמי חתונות ינציחו את הרגעים החשובים והמרגשים ביותר בחתונה שלכם
בראשית היא חברה מקצועית לצילום כל סוגי האירועים המשפחתיים והעסקיים, החברה מתמחה בין השאר בצילומי חתונות קטנות וגדולות, כולל חתונות בימי שישי. החופה נחשבת לאחד משיאי האירוע, אך אנו בבראשית צילום אירועים דואגים ללכוד מבעד למצלמות את כל הרגעים המיוחדים במהלך כל האירוע.

צלם חתונה מקצועי ומנוסה ילווה אתכם החל משלבי ההתארגנות בהם ההתרגשות שלכם הולכת וגוברת, כולל צילומי חוץ מדהימים ואמנותיים לפני תחילת האירוע. את צילומי החוץ מבצעים במיקומים אטרקטיביים בהתאם לבחירת בני הזוג וצוות הצלמים המנוסה, ובהתאמה לעונה בשנה ולמזג האוויר.

אם גם אתם בין הזוגות הנרגשים שעומדים להינשא בקרוב, ברצוננו לאחל לכם המון מזל טוב מכל הלב. אחרי שתסגרו תאריך לחתונה, רב, עדים (כשרים כמובן כן?), תקליטן ואטרקציות, ולאחר שלב הכנת רשימת המוזמנים ושליחת ההזמנות – כעת אתם מוכנים כמעט לגמרי ליום הגדול, החשוב והמרגש ביותר בחייכם. עם זאת, אל תשכחו לבחור צלם מקצועי לתיעוד האירוע ולהפקת צילומי טראש וזוגיות, להפקת קליפ מושקע ומקורי, צילומי זוגיות מקוריים ועוד.

לצלם האירועים תפקיד חשוב ומרכז בהצלחת האירוע, בתיעוד שלו וכמובן ביצירת מזכרת מרגשת לכל החיים. לכן, אחרי שסגרתם אולם, שלחתם הזמנות ובחרתם בגדים וסטודיו לעיצוב שיער – אל תשכחו שצילום האירוע מתחיל בבראשית, וכאן אנו נכנסים לתמונה.

מידע חשוב על צילום חתונה

חתונות נערכות ברחבי הארץ כל השנה, במיקומים שונים ומגוונים. ההכנות לחתונה נמשכות זמן רב, ורגע לפני החופה והאירוע עצמו, נפגשים עם צוות הצילום של בראשית לסשן של צילומי חוץ וזוגיות, כולל אפשרות לבחור בצילומי טראש דה דרס או בשמו המודרני צילומי זוגיות.
צילום חתונות כולל בדרך כלל צילום של בני הזוג בלוקיישנים רומנטיים כמו שקיעה בחוף הים, צילום מרהיב ליד מבנה עתיק בחיק הטבע, או צילומים מקוריים ואמנותיים בפארקים, בנוף אורבני מעניין וכדומה. באירוע עצמו, צוות הצלמים (סטילס + וידאו) של בראשית מגיע לפני האורחים כדי להכין את הציוד ולהיערך בזמן לקראת הגעת המוזמנים. צוות הצלמים המנוסה מתעד את המקום, מצלם את המשפחה הנרגשת, מתעד את שלב קבלת הפנים וכמובן את הכניסה המרשימה של בני הזוג.
במהלך האירוע צוות הצילום המנוסה מסתובב בין האורחים כדי ללכוד מבעד לעדשת המצלמה את כל הרגעים החשובים, המרגשים והמעניינים ביותר. צלמי החתונות מצלמים את החופה ואת הטקס המרגש, ולאחר מכן מצלמים את החגיגה הגדולה ברחבת הריקודים.

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ